Informační technologie

Analytik/-čka informačních systémů

Práce na plný úvazek Pobřežní 665/21, 186 00  Praha-Karlín, Česká republika Generální ředitelství

Kooperativa je jednou z předních pojišťovacích společností na českém trhu. Je součástí skupiny Vienna Insurance Group, která působí ve střední a východní Evropě s více než 25.000 zaměstnanci ve 23 zemích a poskytuje nejvyšší úroveň služeb pro své zákazníky.

Náplň práce

  • budete spolupracovat při vývoji informačních systémů, analyzovat uživatelské požadavky pro klíčové aplikace, připravovat zadání
  • podílet se na tvorbě technických specifikací s dodavateli
  • kontrolovat výstupy, testování a akceptace
  • také budete koordinovat business požadavky a jejich prioritizace
  • modelovat a optimalizovat procesy
  • spolupracovat s externími dodavateli IS
  • komunikovat s uživateli a podporovat je

Očekáváme

  • VŠ vzdělání se zaměřením na informatiku, matematiku, ekonomii, pojišťovnictví, příp. VŠ technického charakteru
  • angličtinu slovem i písmem, střední úroveň (budete se zapojovat do projektů v rámci skupiny VIG)
  • znalost SQL, zkušenost s používáním Enterprise Architect, případně UML je výhodou
  • základy objektového programování
  • znalost MS Office
  • znalost nebo orientaci v pojišťovnictví výhodou, ne však podmínkou
  • řidičský průkaz skup. B - občas budete cestovat v rámci ČR za projekty
  • logické a analytické myšlení, kreativitu
  • flexibilitu a samostatnost, zodpovědnost
  • schopnost práce v týmu, velmi dobré komunikační dovednosti
  • příjemné vystupování

Co Vám nabízíme

  • perspektivní a stabilní zaměstnání v prosperující společnosti
  • příjemné a moderní pracovní prostředí
  • možnost odborného a kariérního růstu
  • zázemí stabilní pojišťovny a mezinárodní skupiny Vienna Insurance Group
  • odpovědnou a samostatnou práci s možností seberealizace
  • propracovaný program zaměstnaneckých výhod

Doplňující informace

  • pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP) typu 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Informace o pozici

Místo pracoviště

Pobřežní 665/21, 186 00  Praha-Karlín, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, nadstandardní lékařská péče, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, zvýhodněné půjčky zaměstnancům, zdravotní volno/sickday, firemní akce

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Čeština (výborná), angličtina (pokročilá)

Zadavatel

Kooperativa pojišťovna, a.s., VIG

Pozice vhodná pro OZP. S docházením do firmy s bezbariérovým přístupem. Vhodné pro: tělesně postižení.

Kontakt

Markéta Kejřová