Specialista IFRS reportingu junior

Práce na plný úvazek Pobřežní 665/21, 186 00  Praha-Karlín, Česká republika vhodné pro studenty a absolventy

Do oddělení controllingu režijních nákladů a reportingu hledáme kolegu nebo kolegyni, který/á se bude podílet na IFRS reportingu mateřské společnosti v rámci mezinárodní skupiny Vienna Insurance Group.

Pracovní náplň:

  • reportování mateřské společnosti na bázi IFRS standardů
  • podílení se na implementaci nových standardů (zejména IFRS 16, IFRS 17)
  • podílení se na tvorbě metodik v souvislosti s IFRS oblastí
  • příprava podkladů pro účely Solvency II
  • příprava podkladů pro národního regulátora a vedení splečnosti
  • spolupráce na podkladech pro účely externího auditu

Kvalifikační a odborné požadavky:

  • VŠ vzdělání
  • znalost IFRS a českých účetních standardů
  • analytické myšlení
  • znalost MS Office (zejména MS Excel)
  • schopnost samostatně zpracovávat přidělené úkoly a vyhodnocovat jejich prioritu
  • odolnost vůči stresu
  • anglický jazyk (středně pokročilá úroveň)
  • výhodou praxe v oblasti pojišťovnictví
  • praxe v systému SAP výhodou

Nabízíme:

  • zázemí jedné z nejúspěšnějších pojišťoven na českém trhu a mezinárodní skupiny Vienna Insurance Group
  • moderní pracovní prostředí v nejlepší kancelářské budově světa roku 2011
  • možnost dalšího vzdělávání a rozvoje
  • široký program zaměstnaneckých výhod
  • příjemné pracovní prostředí a přátelský tým
  • lokalita práce: Praha – centrála
  • pracovní smlouva na dobu určitou 1 rok s následným prodloužením na dobu neurčitou

Doplňkové informace:

  • pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP) typu 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Informace o pozici

Místo pracoviště

Pobřežní 665/21, 186 00  Praha-Karlín, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, notebook, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, zdravotní volno/sickday, individuální rozvržení pracovní doby

Požadované vzdělání

Bakalářské

Zadavatel

Kooperativa pojišťovna, a.s., VIG

Pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice vhodná pro OZP. S docházením do firmy. Vhodné pro: tělesně postižení.

Kontakt

Lucie Zajíčková