Ostatní

Regionální ředitel/ka

Práce na plný úvazek Koněvova 1964/210, 130 00  Praha-Žižkov, Česká republika Praha

Náplň práce

  • odpovědnost za plnění obchodních cílů a výsledků ve svěřeném regionu
  • vedení týmu zaměstnanců a poj. zprostředkovatelů
  • nábor, zaškolení a adaptace nových kolegů
  • jednání s klíčovými klienty
  • obchodní strategie

Požadujeme

  • minimálně úplné SŠ vzdělání
  • bezúhonost
  • praxe v prodeji finančních produktů 2-3 roky
  • praxe s vedením týmu
  • velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti
  • obchodní nadání a orientaci na výsledky
  • samostatnost a časovou flexibilitu
  • znalost práce na PC
  • řidičský průkaz skupiny B

Co Vám nabízíme

  • zaměstnanecký poměr na základě pracovní smlouvy
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • nadstandardní zaměstnanecké výhody
  • možnost dalšího vzdělávání a rozvoje
  • místo výkonu práce v Praze

Doplňující informace

  • pozice je vhodná i pro osoby se zdravotním postižením (OZP) 2.1., 4.1., 5, 6, 7, 8, 9, 10

Informace o pozici

Místo pracoviště

Koněvova 1964/210, 130 00  Praha-Žižkov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, provize z prodeje, mobilní telefon, nadstandardní lékařská péče, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zvýhodněné půjčky zaměstnancům, zdravotní volno/sickday

Požadované vzdělání

Vyšší odborné

Požadované jazyky

Čeština (výborná)

Zadavatel

Kooperativa pojišťovna, a.s., VIG

Pozice vhodná pro OZP. S docházením do firmy. Vhodné pro: ostatní.

Kontakt

Monika Mandysová