Zástupce vedoucího odboru pojistné matematiky NP

  • Pobřežní 665/21, 186 00  Praha-Karlín, Česká republika
  • Pojišťovnictví
  • Práce na plný úvazek

Jsme firma, která se stará o své klienty i o své zaměstnance. Už skoro 30 let. A děláme to na jedničku.

Do našeho týmu hledáme kolegu nebo kolegyni, který/á bude koordinovat tým pojistných matematiků věnujících se rozvoji modelu pro predikci finančních toků v neživotním pojištění a jeho následné aplikaci. Pokud máte odpovídající zkušenosti a chcete být součástí týmu lidí, kterým to pálí, matematiku máte rádi a chcete u ní zůstat, máte šanci udělat v kariéře další krok správným směrem.

Náplň práce:

• koordinace a rozvoj týmu pojistných matematiků
• zodpovědnost za rozvoj modelu NP v interním modelu, přípravu výpočetních podkladů
• výpočty a rozbor SCR z interního modelu
• výpočty v neživotním pojištění dle Solventnost II
• analýza a prezentace výsledků, příprava zpráv pro management společnosti

Očekáváme:

• VŠ vzdělání, nejlépe MFF UK – obor fin. a poj. matematika, ekonometrie nebo statistika
• praxi v daném nebo příbuzném oboru min. 3 roky
• zkušenosti s vedením lidí výhodou
• uživatelská znalost MS Office
• min. středně pokročilá úroveň anglického jazyka
• spolehlivost, flexibilita, pozitivní přístup
• dobré komunikační dovednosti, schopnost prezentovat složitá témata
• velmi dobré analytické myšlení
• motivace dál se rozvíjet
• plný člen ČSpA případně získání v blízkém horizontu výhodou

Nabízíme:

• je příjemné pracovat v zázemí stabilní pojišťovny a mezinárodní skupiny Vienna Insurance Group a mít možnosti velké společnosti či mezinárodní spolupráce
• budeme se potkávat v moderním prostředí nejlepší kancelářské budovy světa roku 2011
• jedná se o zajímavou, různorodou a odpovědnou pozici
• ani my nechodíme do práce jen z čistého nadšení pro věc, proto nabízíme motivující mzdové ohodnocení
• profesní i osobnostní rozvoj jsou pro nás důležité a máme propracovaný systém vzdělávání
• nadstandardní zaměstnanecké výhody jsou zpestřením, na které se dá lehce zvyknout
• lokalita práce – Praha centrála
• nástup možný ihned nebo dohodou

Doplňující informace:

  • pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP) typu 2, 3.1., 4.1., 5, 6, 7, 8, 9, 10

Kontakt

Lucie Zajíčková

Kontakt

Kooperativa pojišťovna, a.s., VIG