Administrativa

Medical underwriter - ocenění zdravotního stavu

Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek Brněnská 634, 664 42  Modřice-Modřice, Česká republika Centrum správy pojistných smluv

Náplň práce

  • posuzování rizika zdravotního stavu klienta při uzavírání pojistných smluv životního pojištění
  • zpracování administrativy spojené s činností medicínského underwritingu
  • písemná a telefonická komunikace s prodejci pojištění

Požadujeme

  • zdravotnické vzdělání
  • praxe ve zdravotnictví
  • uživatelská znalost práce s PC
  • znalost AJ výhodou
  • spolehlivost, samostatnost
  • zkušenosti v pojišťovnictví výhodou
  • vhodné pro zdravotní pracovníky lékařských i nelékařských profesí

Co Vám nabízíme

  • zázemí silné, stabilní a respektované společnosti
  • kolektiv s přátelským přístupem k novým členům týmu
  • odpovídající mzdové ohodnocení, platový postup, mimořádné odměny
  • nadstandardní zaměstnanecké výhody
  • možnost dalšího vzdělávání a rozvoje
  • místo výkonu práce v Modřicích u Brna
  • pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP) 2, 5, 6, 7, 8

Informace o pozici

Místo pracoviště

Brněnská 634, 664 42  Modřice-Modřice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Bonusy/prémie, nadstandardní lékařská péče, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, zdravotní volno/sickday

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (základní)

Zadavatel

Kooperativa pojišťovna, a.s, Vienna Insurance Group

Pozice vhodná pro OZP. S docházením do firmy. Vhodné pro: tělesně postižení.

Kontakt

Miroslava Koudarová