Informační technologie

Analytik/-čka

Práce na plný úvazek Rašínova 692/4, 602 00  Brno-Brno-město, Česká republika Jižní Morava

Náplň práce

  • vytváření sestav z různých datových zdrojů (datové soubory, databáze,...) pomocí SQL nebo excelovských maker
  • úprava dat v databázovém systému pomocí příkazů SQL
  • práce s datovými soubory (slučování, rozdělování, transformace,...)

Očekáváme

  • středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání
  • pokročilá znalost práce s MS Excel (vytváření maker, znalost QUERY komponenty, volání webových funkcí)
  • práce s MS Word
  • dobrá znalost SQL jazyka
  • znalost práce s textovým editorem (vytváření, modifikace, slučování souborů)
  • výhodou znalost práce s grafickým prostředím, vytváření XML dokumentů
  • znalost práce v programu PowerPoint
  • znalost administrace databázového serveru Oracle výhodou
  • schopnost analytického myšlení, pečlivost, spolehlivost
  • schopnost samostatného postupu při řešení problémů
  • schopnost konstruktivní komunikace v rámci týmu

Co Vám nabízíme

  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • zaměstnanecké výhody (stravenky, příspěvek na penzijní spoření, SickDays)
  • možnost dalšího vzdělávání a rozvoje

Informace o pozici

Místo pracoviště

Rašínova 692/4, 602 00  Brno-Brno-město, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, nadstandardní lékařská péče, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, zvýhodněné půjčky zaměstnancům, zdravotní volno/sickday, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Kooperativa pojišťovna, a.s., VIG

Kontakt

Markéta Kejřová