Obchod, prodej

Přepážkový pracovník/pracovnice

Práce na plný úvazek Teplice Severní Čechy vhodné pro studenty a absolventy

Jaká je pracovní náplň přepážkového pracovníka?

  • zabezpečení klientského servisu pro všechny příchozí klienty na přepážce
  • obchodní a administrativní činnost spojená s chodem kanceláře
  • vytváření kmene klientů a péče o něj
  • aktivní obchod

Co od uchazeče požadujeme?

  • velmi dobré komunikační dovednosti, výbornou znalost práce na PC
  • reprezentativní a příjemné vystupování
  • praxe v prodeji finančních produktů výhodou
  • min. SŠ vzdělání, bezúhonnost, řidičský průkaz skupiny "B"

Co Vám nabízíme?

  • zaměstnanecký poměr, zázemí perspektivní a silné společnosti
  • zajímavé finanční ohodnocení a další bonusy

Informace o pozici

Místo pracoviště

Teplice

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Příspěvek na dovolenou, mobilní telefon, nadstandardní lékařská péče, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, zvýhodněné půjčky zaměstnancům, zdravotní volno/sickday, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Šárka Pokorná