Pojišťovnictví

Pojišťovací poradce

Práce na plný úvazek Dolní náměstí 339, 755 01  Vsetín-Vsetín, Česká republika Jižní Morava vhodné pro studenty a absolventy

Regionální ředitelství Kooperativa

nabízí vybraným zájemcům možnost pracovat na pozici pojišťovací poradce na zaměstnanecký poměr s podporou nejsilnější pojišťovací skupiny v ČR

Práce na plný úvazek

Náplň práce

-rozvoj obchodních vztahů u nových klientů a péče o přidělenou stávající klientelu
-konzultace a výběr vhodných produktů dle potřeb klientů
-vedení obchodních jednání, včetně vytváření nabídek a uzavírání smluv

Očekáváme

-SŠ vzdělání s maturitou, pozice je vhodná i pro absolventy
-uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook) podmínkou
-energická, ale i empatická osobnost, schopná zvládat stresové situace
-chuť učit se novým věcem a schopnost týmové spolupráce
-pečlivost, orientace na klienta, flexibilita, tah na branku, aktivní přístup ke svěřeným úkolům
-samostatnost, zodpovědnost a loajalita vůči firmě

Co Vám nabízíme

-zázemí stabilní pojišťovny a mezinárodní skupiny Vienna Insurance Group
-zaměstnanecký pracovní poměr
-možnost přidělení kmene stávajících klientů
-odpovídající mzdové ohodnocení - přehledný a průkazný motivační systém
-nadstandardní zaměstnanecké výhody (5 týdnů dovolené, sick day, příspěvek na stravování, penzijní připojištění a životní pojištění)
-příjemné pracovní prostředí
-rozvojový systém školení prodejních a komunikačních dovedností
-profesní perspektivu v rámci společnosti

Doplňující informace

-pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP)
-nástup dohodou

Místo výkonu práce

- Vsetín

Informace o pozici

Místo pracoviště

Dolní náměstí 339, 755 01  Vsetín-Vsetín, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Mobilní telefon, nadstandardní lékařská péče, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, firemní rekreační zařízení, zvýhodněné půjčky zaměstnancům

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Kooperativa pojišťovna, a.s, Vienna Insurance Group

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Iveta Kadlíčková
Telefon: 732 87 80 90