Pojišťovnictví

Trainee do oddělení datové kvality

Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek Pobřežní 665/21, 186 00  Praha-Karlín, Česká republika Generální ředitelství vhodné pro studenty a absolventy

Jedna z nejúspěšnějších pojišťoven na českém trhu a člen mezinárodní skupiny Vienna Insurance Group hledá člena do týmu reportingu, který bude součástí našeho Trainee programu.

Náplň práce:

• datové analýzy prováděné nad firemním data skladem (SQL)
• následná tvorba ad-hoc i pravidelných reportů (Power BI, MS Excel)
• prezentace výsledků odborným i laickým uživatelům
• spoluvytváření firemního data skladu na straně uživatelů
• tvorba predikčních modelů v oblasti Customer Intelligence • práce pod vedením zkušenějších kolegů a mentora

Očekáváme:

• aktivní přistup k řešení úkolů, pečlivost
• analytické myšlení a komunikační schopnosti
• alespoň základní nebo teoretické zkušenosti s programováním / algoritmizací a prací s relačními databázemi a SQL
• ochotu dále se vzdělávat
• oceňujeme přátelský přístup a týmovou spolupráci
• znalost MS Office

Nabízíme:

• široký program zaměstnaneckých výhod (5 týdnů dovolené, 3 sick days, den na dobrovolnickou činnost, komplexní cestovní pojištění, příspěvek na stravování a další zajímavé benefity)
• možnost neustálého vzdělávání a osobnostního a profesního růstu
• práci v přátelském týmu v moderním prostředí nejlepší kancelářské budovy světa s uměleckou galerií a kavárnou

Informace o pozici

Místo pracoviště

Pobřežní 665/21, 186 00  Praha-Karlín, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, nadstandardní lékařská péče, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, firemní rekreační zařízení, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, příspěvek na vzdělání, zvýhodněné půjčky zaměstnancům, zdravotní volno/sickday, firemní akce, vlastní organizace náplně práce, profesní/osobní kouč

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Kooperativa pojišťovna, a.s., VIG

Trainee programy. Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Michaela Komanová