Klientský pracovník na přepážce - Koněvova

Práce na plný úvazek Koněvova 1964/210, 130 00  Praha-Žižkov, Česká republika vhodné pro studenty a absolventy

Náplň práce

Chcete se stát součástí nejúspěšnějšího týmu poradců/konzultantů v rámci mezinárodní úspěšné korporace?
Zakládáte si na vysoké odbornosti a perfektním servisu vůči klientům? Jste usměvavý, pozitivní, vstřícný a máte smysl pro obchod?
Pak hledáme do zaměstnaneckého poměru právě Vás!

Co je náplní práce "Klietského pracovníka", jak je interně označujeme

Klientský pracovník je osoba, která je v přímém kontaktu se zákazníkem na některé z našich poboček
- Zjišťuje potřeby zákazníka, navazuje s ním dlouhodobější spolupráci
- Poskytuje poradenství příchozím klientům z řad fyzických ale i právnických osob
- Připravuje pojistné smlouvy
- Zpracovává administrativu spojenou s obchodem
- Oslovuje nové klienty

Hledáme osobu, která

- Má minimálně středoškolské vzdělání
- Je komunikativní
- Je přesvědčivá v argumentaci, rozhodně profesionální
- Nemá problém jednat s klienty
- Umí na počítači víc, než jen surfovat
- Administrativa není pro ní strašákem

Pokud tomu tak je, budeme rádi za Váš životopis.

Na co se můžete těšit:

- parta kolegů, kterou baví obchod a rádi sdílí své zkušenosti
- pracoviště v moderních klientských centrech v rámci celé Prahy
- za odměnu si můžete 5 týdnů odpočinout, dostane 3 dny sick days, oběd si můžete pořídit za stravenky
- možnost se toho hodně naučit během adaptačního procesu, který máme opravdu skvěle propracovaný
- pokud Vás to u nás bude bavit, můžete vyrůst na vyšší pozici
- pracovní smlouva na dobu určitou, následně na dobu neurčitou

Informace o pozici

Místo pracoviště

Koněvova 1964/210, 130 00  Praha-Žižkov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Mzda

25000-38000 Kč/měsíc

Benefity

Sleva na firemní výrobky/služby, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, firemní akce, individuální rozvržení pracovní doby

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Kooperativa pojišťovna, a.s., VIG

Praxe a stáže. Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Monika Mandysová