Pojišťovnictví

Manažer obchodní skupiny

Práce na plný úvazek Havlíčkův Brod, Pelhřimov Jižní Čechy

hledáme manažera pro kancelář:

  • Pelhřimov,
  • Havlíčkův Brod.

Náplň práce

  • jednání s klíčovými klienty
  • aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí a zvyšování objemu prodeje, vlastní aktivní obchod
  • vedení týmu zaměstnanců a poj. zprostředkovatelů
  • nábor, zaškolení a adaptace nových kolegů
  • odpovědnost za plnění obchodních cílů a výsledků ve svěřeném regionu

Požadujeme

  • minimálně úplné SŠ vzdělání
  • bezúhonnost
  • praxe v prodeji finančních produktů 2-3 roky
  • praxe s vedením týmu
  • velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti
  • obchodní nadání a orientaci na výsledky
  • samostatnost a časovou flexibilitu
  • znalost práce na PC
  • řidičský průkaz skupiny B

Co nabízíme?

  • flexibilní pracovní dobu
  • silné zázemí úspěšné, stabilní společnosti
  • firemní kulturu založenou na otevřenosti a přátelských vztazích
  • komplexní zaškolení a odborné vedení
  • nadstandardní příjmy a firemní benefity
  • průběžné zvyšování kvalifikace a osobní rozvoj

Informace o pozici

Místo pracoviště

Havlíčkův Brod, Pelhřimov

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, nadstandardní lékařská péče, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, zvýhodněné půjčky zaměstnancům, zdravotní volno/sickday, možnost občasné práce z domova, profesní/osobní kouč

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Kooperativa pojišťovna, a.s, Vienna Insurance Group

Kontakt

Zdeňka Kotounová