Trainee do Ekonomického úseku, specializace na daně

  • Pobřežní 665/21, 186 00  Praha-Karlín, Česká republika
  • Pojišťovnictví
  • Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
  • Vhodné pro absolventy

Náplň práce

Jsi čerstvým absolventem vysoké školy nebo studentem posledního ročníku magisterského studia a přemýšlíš co dál?

Jedna z nejúspěšnějších pojišťoven na českém trhu a člen mezinárodní skupiny Vienna Insurance Group hledá Trainee do Ekonomického úseku, který se zaměřuje na oblast daní a obohatí společnost novými nápady.

My ti na oplátku nabídneme roční Trainee program, během kterého absolvuješ vzdělávací akce šité na míru, stáže v rámci společnosti a také setkávání s ostatními Trainees na teambuildingových akcích, kterých není málo :) Po jeho úspěšném absolvování ti rádi nabídneme další spolupráci.

Největší část roku se budeš podílet na práci ve „svém“ oddělení, kde se o tebe postará zkušený manažer.

Co Vás u nás čeká?

  • transfer pricing
  • vyřizování daňových domicilů
  • komunikace s FÚ
  • zahraniční daně

S tím vším Vám samozřejmě pomůže mentor, který Vám bude po celý rok oporou :)

Co očekáváme?

  • kladný vztah k účetnictví a daním
  • aktivní přistup k řešení úkolů a komunikativnost
  • ochotu dále se vzdělávat
  • oceňujeme přátelský přístup a týmovou spolupráci
  • bude se ti hodit znalost MS Office (převážně pak práce s Excelem a tvorba prezentací)

A za to všechno Vám nabízíme:

  • to nejlepší cestovní pojištění, které platí po celém světě
  • několik nezapomenutelných teambuildingů s ostatními trainees :)
  • 5 týdnů dovolené, 3 sicky a 1 den na charitativní činnost
  • stravenky, naši vlastní kantýnu a kavárnu
  • možnost neustálého vzdělávání a osobnostního a profesního růstu
  • práci v moderním prostředí nejlepší kancelářské budovy světa s uměleckou galerií

Kontakt

Kontakt

Kooperativa pojišťovna, a.s., VIG
Michaela Komanová