Tester IS/IT

  • Pobřežní 665/21, 186 00  Praha-Karlín, Česká republika
  • Informační technologie
  • Práce na plný úvazek

Jsme firma, která se stará o své klienty i o své zaměstnance. Už skoro 30 let. A děláme to na jedničku.

Do nově vznikajícího týmu hledáme zkušeného testera se znalostí síťových protokolů a ideálně i s penetračním testováním. Budete řídit celý proces testování infrastruktury, systémů, aplikací i uživatelů. Od specifikace zadání externím dodavatelům, koordinaci testů s interními ICT útvary, posouzení nálezů, zadání změnových požadavků, dohled nad aplikováním nápravných opatření a jejich ověření. Dále samostatné kontinuální vyhledávání zranitelností interních systémů a předávání k ošetření. To vše bude ve Vašich rukách.

Náplň práce:

  • Koordinace externích testů (infrastruktura, IS, aplikace, uživatelé),
  • Dohled nad implementací nápravných opatření
  • Ověření funkčnosti nápravných opatření
  • Vyhledávání zranitelností interních systémů
  • Konzultace s vývojáři

Požadavky:

  • Zkušenost na pozici penetračního testera výhodou
  • Výborné komunikační dovednosti využijete v komunikaci s dodavateli, interními ICT útvary a s vývojáři
  • Pečlivý, koncepční a aktivní přístup
  • Schopnost pracovat v týmu i samostatně

Nabízíme:

  • Bohatý systém benefitů
  • Vyškolení na veškeré používané technologie
  • Příležitost v nově vznikajícím týmu v největší pojišťovně na českém trhu
  • Kanceláře v jedné z nejlépe hodnocených kancelářských budov na světě

Kontakt

Lucie Zajíčková

Kontakt

Kooperativa pojišťovna, a.s., VIG