Přepážkový pracovník/pracovnice

  • Horní 181, 580 01  Havlíčkův Brod-Havlíčkův Brod, Česká republika
  • Obchod, prodej
  • Práce na plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy

Jsme firma, která se stará o své klienty i o své zaměstnance. Už skoro 30 let. A děláme to na jedničku.

Jaká je pracovní náplň přepážkového pracovníka?

  • zabezpečení klientského servisu pro všechny příchozí klienty na přepážce
  • pomoc při řešení pojistných událostí
  • péče o naše klienty, každodenní komunikace s nimi
  • obchodní a administrativní činnost spojená s chodem kanceláře

Co od uchazeče požadujeme?

  • velmi dobré komunikační dovednosti, výbornou znalost práce na PC
  • příjemné vystupování a proklientský přístup
  • praxe v prodeji finančních produktů výhodou
  • minimálně SŠ vzdělání, bezúhonnost, řidičský průkaz skupiny "B"

Co Vám nabízíme?

  • zaměstnanecký poměr, zázemí perspektivní a silné společnosti
  • zajímavé finanční ohodnocení: fixní odměnu + variabilní složku platu
  • stálou podporu osobního rozvoje, vše co budete potřebovat, Vás naučíme
  • nadstandardní zaměstnanecké benefity - 5týdnů dovolené, sick day, stravenky, příspěvky na ŽP, PP, zdravotní péče .....
  • příjemné pracovní prostředí a skvělý kolektiv

Kontakt

Kontakt

Kooperativa pojišťovna, a.s, Vienna Insurance Group
Zdeňka Kotounová

Podnikejte s námi

Chci podnikat