Business analytik

  • Pobřežní 665/21, 186 00  Praha-Karlín, Česká republika
  • Pojišťovnictví
  • Práce na plný úvazek

Jednička na trhu, to jsme my. Protože umíme pojišťovat na jedničku.

Hledáme nového parťáka do týmu business analytiků. Tato příležitost je vhodná pro kandidáty, kteří se nebojí komunikovat s útvary různého zaměření a schůzky s vedením útvarů jsou pro něj výzvou. Správný business analytik musí být pro nás “vykopávačem a dotahovačem“ zároveň. Musí mít dostatečný nadhled nad různými aspekty jednoho požadavku. Hledáme člověka, který si získá sympatie klíčových uživatelů a vybuduje si tak týmový vztah vedoucí k efektivnímu popisu požadavku útvaru. Umíte se vhodně doptat na klíčové potřeby, které daný útvar požadavkem sleduje? Umíte myslet v souvislostech a uzpůsobit styl komunikace svému komunikačnímu partnerovi? Pak hledáme právě Vás!

Pracovní náplň pozice:

  • Budete analyzovat business požadavky a nápady z různých oblastí
  • Budete pátrat po skutečných potřebách interních útvarů firmy
  • Bude Vás napadat, jak zefektivnit procesy, definovat změny a podněty k optimalizaci
  • Zpracujete vstupní dokumentaci, která bude sloužit jako vstup do projektu (business analýza)
  • Budete spolupracovat s PM na změnách a zasvětíte je do procesu a potřeb vlastníka
  • Zadavatelé se u Vás budou inspirovat, jak o požadavcích přemýšlet
  • Uvidíte, jak se Vaše myšlenky stávají skutečností
  • Budete součástí transformace společnosti

Co je pro nás klíčové:

  • Umíte navrhnout a popsat procesy
  • Znáte základní principy řízení požadavků a projektů
  • Tušíte, jak funguje finanční instituce
  • Jste pokročilý uživatel nástrojů MS Office
  • Jste analyticky založený typ
  • Rád hledáte způsoby, ne důvody.
  • Nevadí Vám trávit většinu času na schůzkách
  • Jasně komunikujete své myšlenky a řešení týmu a napadají vás různé varianty řešení
  • Jste týmový hráč
  • Slovo je Váš hlavní nástroj
  • Umíte zpracovat logicky strukturovanou dokumentaci a máte prezentační dovednosti

Nabízíme:

  • Zajímavou příležitost v oblasti business analýzy a projekt managementu v největší pojišťovně na českém trhu
  • Skvělý balíček benefitů – například 5 týdnů dovolené, 3 flexible days, možnost příležitostných home office, flexibilní pracovní doba, důkladné zaškolení, zajímavá školení, stravenky, cafeteria a mnoho dalších
  • Jedná se o náhradu za mateřskou dovolenou, jsme ale velká společnost, takže příležitostí je u nás hodně

Kontakt

Lucie Zajíčková

Kontakt

Kooperativa pojišťovna, a.s., VIG