Manažer obchodní skupiny

  • Louny
  • Pojišťovnictví
  • Práce na plný úvazek

Jednička na trhu, to jsme my. Protože umíme pojišťovat na jedničku.

Pro úspěšný tým v Lounech hledáme manažera, který ví, o čem je obchod a ví, jak vést lidi, aby je práce bavila.

Jaká je náplň práce manažera obchodní skupiny?

  • manažer obchodní skupiny řídí výkon a kvalitu, rozvíjí, motivuje a podporuje svůj obchodní tým
  • zodpovídá za plnění reálných obchodních cílů svého týmu
  • pečuje kvalitním servisem o svěřenou klientelu
  • podílí se obchodní aktivitou na obchodních výsledcích

Co od uchazeče požadujeme?

  • středoškolské vzdělání s maturitou
  • zkušenosti v obchodní činnosti nebo s vedením týmu
  • týmovost, chuť předávat zkušenosti, pozitivní přístup
  • řidičský průkaz sk. B, MS Office

Co nabízíme?

  • pohodový a úspěšný tým, přátelské prostředí
  • stabilní zaměstnání u stabilní společnosti a flexibilní pracovní dobu
  • neomezený finanční příjem
  • firemní benefity - 5 týdnů dovolené, 3 dny sick days, oběd si můžete pořídit za stravenky v hodnotě 95,- Kč/den, možná oceníte příspěvek na životní pojištění až do výše 3.150,-Kč, na penzijní připojištění až 1.000,- Kč měsíčně
  • a v zimě i v létě tábory pro děti, zvýhodněné pojištění, firemní akce

Kontakt

Kontakt

Šárka Pokorná