Přepážkový pracovník/pracovnice

  • Louny, Most
  • Obchod, prodej
  • Práce na plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy

Jednička na trhu, to jsme my. Protože umíme pojišťovat na jedničku.

Do našeho týmu pro kancelář v Mostě a v Lounech hledáme nového kolegu/kolegyni na místo za přepážkou. Jsme tým lidí, kteří jednají férově, naše práce má smysl a proto nás baví.

Jaká je pracovní náplň přepážkového pracovníka?

  • zabezpečení klientského servisu pro všechny příchozí klienty na přepážce - což znamená uzavírat smlouvy, zaznamenávat různé změny, vyřizovat požadavky klientů, poskytovat informace
  • pomáhat při řešení pojistných událostí
  • a s tím vším spojené vykazování a "papírování"

Co od uchazeče požadujeme?

  • velmi dobré komunikační dovednosti, výbornou znalost práce na PC a příjemné vystupování
  • pokud máte praxi v prodeji finančních produktů, máte velkou výhodu
  • minimálně středoškolské vzdělání zakončené maturitou
  • čistý trestní a insolvenční rejstřík, řidičský průkaz skupiny "B"

Co Vám nabízíme?

  • zaměstnanecký poměr, zázemí perspektivní a silné společnosti
  • zajímavé finanční ohodnocení: fixní mzda + variabilní složka závislá na výkonu
  • vše, co budete ke své práci potřebovat, Vás naučíme
  • nadstandardní zaměstnanecké benefity - 5týdnů dovolené, free day, stravenky v hodnotě 110,- Kč, příspěvky na životní pojištění až do výše 3.150,-Kč, na penzijní připojištění až 1.000,-Kč měsíčně, letní tábory pro děti
  • příjemné pracovní prostředí a skvělý kolektiv

Kontakt

Kontakt

Šárka Pokorná

Podnikejte s námi

Chci podnikat