Manažer/ka obchodního týmu

  • Za Poříčskou bránou 256/6, 186 00  Praha-Karlín, Česká republika
  • Obchod, prodej
  • Práce na plný úvazek

Jednička na trhu, to jsme my. Protože umíme pojišťovat na jedničku.

Hledáte perspektivní a finančně výhodnou práci?

Pak čtěte dál!
Nabízíme zajímavou příležitost pro manažera/ku spočívající v řízení stávajícího obchodního týmu

Co budete dělat?

  • Řídit a rozvíjet vlastní tým stávajících pojišťovacích poradců
  • Provádět výběr nových pojišťovacích poradců, rozšiřovat svou obchodní skupinu
  • Zodpovídat za plnění obchodních cílů a strategie společnosti
  • Věnovat se obchodní činnosti - péče o klienty, servis stávajících i sjednávání nových pojistných smluv

Co očekáváme?

  • Minimálně SŠ s maturitou
  • Výborné komunikační dovednosti
  • Zkušenosti s vedením týmu
  • Znalost vedení výběrových pohovorů
  • Schopnost motivování, vedení a rozvoj obchodní skupiny
  • Výborné organizační schopnosti
  • Zkušenosti v oblasti pojišťovnictví výhodou

Co nabízíme?

  • Práci v hlavním pracovním poměru nebo na IČO
  • Motivační finanční ohodnocení a bonusy
  • Propracovaný systém podpory řízení a vzdělávání
  • Možnost kariérního růstu
  • Marketingová podpora
  • Firemní benefity

Zaujala Vás naše nabídka? Ozvěte se.

Místo pracoviště:

  • Praha

Nástup:

Ihned nebo dohodou

Kontakt

Kontakt

Kooperativa pojišťovna, a.s., VIG
Zuzana Přeučilová

Podnikejte s námi

Chci podnikat