Manažer obchodního týmu

  • kraj Hlavní město Praha
  • Obchod, prodej
  • Práce na plný úvazek

Jednička na trhu, to jsme my. Protože umíme pojišťovat na jedničku.

Náplň práce:

Máte zkušenosti s vedením obchodního týmu? Hledáte zajímavou, perspektivní, smysluplnou, ale náročnou práci? Jste osobnost orientovaná na výsledek a dokážete motivovat druhé k výkonu? Pak hledáme právě Vás!

  • Zodpovědnost za plnění nastavených obchodních cílů a plánů
  • Personální řízení pobočky, motivace, vedení podřízených
  • Vedení a rozvoj obchodního týmu, nábor nových členů pobočky, rozšiřovaní obchodní skupiny, zajištění adaptace nováčků ve spolupráci s centrálou
  • Péče o klienty, poskytování profesionálních služeb
  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí

Očekáváme:

  • Minimálně SŠ s maturitou
  • Zkušenosti s vedením, motivací a rozvojem obchodního týmu
  • Obchodní zkušenosti v oblasti pojišťovnictví / finančnictví výhodou
  • Velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti
  • Výborné organizační schopnosti
  • Vysokou míru samostatnosti a zodpovědnosti
  • Znalost práce na PC (uživatelská znalost MS Office)
  • Silná orientace na výsledky, proklientský přístup
  • Chuť učit se novým věcem

Co Vám nabízíme:

  • Spolupráci na základě pracovní smlouvy
  • Motivační finanční ohodnocení - fixní plat + nadstandardní výkonové odměny
  • Propracovaný systém podpory řízení a vzdělávání
  • Širokou škálu firemních benefitů

Kontakt

Kontakt

Kooperativa pojišťovna, a.s., VIG
Veronika Bartošová

Podnikejte s námi

Chci podnikat