Trenér prodeje

  • Zátkovo nábř. 441/3, 370 01  České Budějovice-České Budějovice 1, Česká republika
  • Lidské zdroje
  • Práce na plný úvazek

Jednička na trhu, to jsme my. Protože umíme pojišťovat na jedničku.

Jsme jeden obchodní tým, který investuje do vzdělávání svých spolupracovníků/zaměstnanců, prohlubujeme jejich profesionalitu a hledáme nového kolegu/kolegyni, aby náš tým doplnil.

Náplň práce

  • Příprava a realizace prezentací, školení
  • Tréninky obchodníků
  • Doprovod obchodníků v terénu
  • Spolupráce s regionálními řediteli a manažery obchodu

Očekáváme

  • SŠ - 3 roky praxe, uvítáme VŠ
  • Organizační schopnosti a komunikační dovednosti
  • Znalost práce na PC
  • Řidičský průkaz skupiny „B“
  • Zkušenosti s trenérskou prací a koučováním výhodou

Co Vám nabízíme

  • Zaměstnanecký poměr
  • Zajímavé a motivační platové ohodnocení
  • Nadstandardní zaměstnanecké benefity
  • Mobilní telefon, notebook
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Kariérní růst a perspektivu

Kontakt

Kontakt

Kooperativa pojišťovna, a.s, Vienna Insurance Group
Zdeňka Kotounová