Přeskočit na hlavní obsah
Logo Kooperativa Kariéra

Pojišťovací poradce

Jednička na trhu, to jsme my. Protože umíme pojišťovat na jedničku.

Chcete tuto pozici? Pošlete CV!

Regionální kancelář

nabízí vybraným zájemcům možnost pracovat na pozici pojišťovací poradce v oblasti:

- Znojma

Náplň práce:

-rozvoj obchodních vztahů u nových klientů a péče o přidělenou stávající klientelu
-konzultace a výběr vhodných produktů dle potřeb klientů
-vedení obchodních jednání, včetně vytváření nabídek a uzavírání smluv

Jaký profesní profil požadujeme:

-SŠ vzdělání s maturitou, pozice je vhodná i pro absolventy
-uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook) podmínkou
-energická, ale i empatická osobnost, schopná zvládat stresové situace
-chuť učit se novým věcem a schopnost týmové spolupráce
-pečlivost, orientace na klienta, flexibilita, tah na branku, aktivní přístup ke svěřeným úkolům

Co Vám nabízíme:

-zázemí stabilní pojišťovny a mezinárodní skupiny Vienna Insurance Group
-zaměstnanecký pracovní poměr
-odpovídající mzdové ohodnocení - přehledný a průkazný motivační systém
-nadstandardní zaměstnanecké výhody (5 týdnů dovolené, sick day, care day, příspěvek na stravování, penzijní připojištění a životní pojištění)
-příjemné pracovní prostředí
-rozvojový systém školení prodejních a komunikačních dovedností
-profesní perspektivu v rámci společnosti

okres Znojmo
Pojistovnictvi
Práce na plný úvazek
Pozice vhodná pro absolventy
Kontakt: Ilona Štrublíková, Kooperativa pojišťovna, a.s, Vienna Insurance Group

Chcete se dozvědět více?

Dejte nám o sobě vědět - pošlete svůj životopis, rádi se s Vámi setkáme.

Proč k nám

Důvodů, proč pracovat v Kooperativě je mnoho. Vybrali jsme pro vás deset nejpodstatnějších.

Všechny důvody

Pracujte v jedné z nejlepších kancelářských budov světa

Zakládáme si na příjemném a přátelském prostředí. Naše budova je šetrná k životnímu prostředí.

Více

Kariéra v obchodní síti

Máme více než 300 poboček po celé ČR. Zakládáme si na příjemném prostředí a lidském přístupu k jakémukoliv problému. Vzájemně si pomáháme.

Více