Přeskočit na hlavní obsah
Logo Kooperativa Kariéra

ANALYTIK (PARDUBICE)

Jednička na trhu, to jsme my. Protože umíme pojišťovat na jedničku.

Chcete tuto pozici? Pošlete CV!

Do našeho týmu hledáme nového kolegu nebo kolegyni!

Máte rádi čísla? Rádi analyzujete a tvoříte tabulky?

Pokud ano, udělejte v kariéře krok správným směrem a přidejte se k nám!

Pracovní náplň pozice:

• Oceňování aktiv v portfoliu,
• vyhodnocování plnění investičních limitů,
• vyhodnocování vhodnosti investic,
• práce se softwarem na správu aktiv SimCorp a softwarem Bloomberg Terminal,
• spoluúčast na tvorbě investiční a rizikové strategie společnosti,
• reporting managementu společnosti a ČNB.

Kvalifikační a odborné požadavky:

• VŠ vzdělání nebo SŠ vzdělání ekonomického směru
• velmi dobrá znalost MS Office - zejména MS Excel (kontingenční tabulky),
• pokročilá znalost anglického jazyka - pracovat budete hlavně s psaným textem (e - maily, směrnice), občasná komunikace se zahraničními kolegy (telefonicky, osobně na společném meetingu),
• praxe z pojišťovnictví, bankovnictví nebo na obdobné pozici bude velkou výhodou,
• všeobecný ekonomický přehled.

Osobnostní předpoklady uchazeče:

• Zodpovědnost a pečlivost,
• velmi dobré analytické a logické myšlení,
• pokročilé komunikační a prezentační dovednosti,
• flexibilitu, samostatnost,
• schopnost práce v týmu,
• přesnost a smysl pro detail,
• schopnost rychle se učit.

Nabízíme:

• Zajímavá a pestrá práce v příjemném kolektivu,
• možnost odborného a kariérního růstu,
• možnost homeoffice, flexibilní pracovní doba,
• mobilní telefon i pro soukromé využití, notebook,
• široká nabídka benefitů (dovolená navíc, zdravotní volno, stravenky, cafeterie, cestovní pojištění po celém světě zdarma, aj.),
• perspektivní a stabilní zaměstnání v prosperující společnosti.

náměstí Republiky 115,
530 02  Pardubice-Zelené Předměstí,
Česká republika
Finance
Práce na plný úvazek
Kontakt: Ing. Hana Černíková, Kooperativa pojišťovna, a.s., VIG

Chcete se dozvědět více?

Dejte nám o sobě vědět - pošlete svůj životopis, rádi se s Vámi setkáme.

Proč k nám

Důvodů, proč pracovat v Kooperativě je mnoho. Vybrali jsme pro vás deset nejpodstatnějších.

Všechny důvody

Pracujte v jedné z nejlepších kancelářských budov světa

Zakládáme si na příjemném a přátelském prostředí. Naše budova je šetrná k životnímu prostředí.

Více

Kariéra v obchodní síti

Máme více než 300 poboček po celé ČR. Zakládáme si na příjemném prostředí a lidském přístupu k jakémukoliv problému. Vzájemně si pomáháme.

Více