Přeskočit na hlavní obsah
Logo Kooperativa Kariéra

Analytik DWH (m/ž)

Jednička na trhu, to jsme my. Protože umíme pojišťovat na jedničku.

Chcete tuto pozici? Pošlete CV!

Jsme menší tým lidí, kteří se starají o provoz a rozvoj datových skladů pro VIG ČR. Před nedávnem jsme spustili nový datový sklad na technologii MSSQL pro obě pojišťovny skupiny VIG v Česku: Kooperativu a ČPP.
Baví nás rozvíjet nové technologie a utlumovat staré, sjednocovat procesy a používat data. Snažíme se, aby naši uživatelé byli spokojeni. Někdy to dá docela zabrat – máme spousty rozvojových požadavků.
Hledáme k sobě nového kolegu či kolegyni, který se nebojí jazyka SQL, zná databázové technologie a baví ho přemýšlet, jak pomoci uživatelům vyřešit jejich datové požadavky.
Umíme si představit plný i zkrácený úvazek (minimální časový fond, který potřebujeme, je 30 hod./ týdně).
Neměla by vám chybět pečlivost, systematičnost, ale zároveň by vás měla bavit i komunikace, protože budete v kontaktu s kolegy napříč celou skupinou VIG ČR.

Co vás čeká?

  • Hlavními úkoly je porozumět business procesům v pojišťovně, namapovat je na IT aplikace / systémy a připravovat uživatelům data v požadované podobě a rozsahu
  • Tato data a jejich transformace pečlivě popisovat, provádět nad nimi analýzy a vyhodnocovat jejich kvalitu
  • Návrh a implementace změn datového modelu pojišťovny
  • Rozvoj navazujících aplikací – tvorba datamartů pro jednotlivé businessové vertikály

Co budete potřebovat?

  • Bez základní znalosti SQL se na této pozici neobejdete
  • Předchozí analytická činnost v IT či práce s databázemi - výhodou
  • VŠ technického směru - výhodou
  • Analytické uvažování a schopnost dávat věci do širších souvislostí
  • Slušné komunikační dovednosti
  • Schopnost si zorganizovat svůj čas
  • Chuť se rozvíjet a časem zaštítit i oblast architektury datového skladu

Co vám nabídneme?

  • Práci s jedním z největších data skladů v ČR
  • Práci s velmi různorodými daty – například obchod, inkasní části, škody, pojistná matematika
  • Flexibilní pracovní dobu, možnost home office
  • Možnost plného i zkráceného úvazku (minimálně 30 hod./ týdně)
  • 5 týdnů dovolené, 5 free days, 1 care day, 1 charity day
  • Stravenky (a firemní kantýnu, kde je využijete)
  • Cestovní pojištění zdarma
  • Příspěvek na penzijní připojištění (až 1.000 Kč) či investiční životní pojištění (až 3.150 Kč)
  • Cafeterii umožňující vybrat si zážitky či produkty (9 000 bodů/ rok)
  • Rozsáhlý systém vzdělávání - máme interní i externí školení, interní kouče, firemního psychologa či lince do Sedua a Digiskills
  • Dlouhodobou spolupráci - našim cílem je, abyste poznal společnost velmi detailně a díky tomu byl schopen pochopit souvislosti
Pobřežní 665/21,
186 00  Praha-Karlín,
Česká republika
Finance
Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Kontakt: Denisa Vlčková, Kooperativa pojišťovna, a.s., VIG

Chcete se dozvědět více?

Dejte nám o sobě vědět - pošlete svůj životopis, rádi se s Vámi setkáme.

Proč k nám

Jsme oporou a průvodcem pro každého, kdo nechce být sám v přelomové životní situaci.

Více

Pracujte v jedné z nejlepších kancelářských budov světa

Zakládáme si na příjemném a přátelském prostředí. Naše budova je šetrná k životnímu prostředí.

Více

Kariéra v obchodní síti

Máme více než 300 poboček po celé ČR. Zakládáme si na příjemném prostředí a lidském přístupu k jakémukoliv problému. Vzájemně si pomáháme.

Více