Přeskočit na hlavní obsah
Logo Kooperativa Kariéra

Recepční na centrálu společnosti (m/ž)

Jednička na trhu, to jsme my. Protože umíme pojišťovat na jedničku.

Chcete tuto pozici? Pošlete CV!

Hledáme šikovnou kolegyni či kolegu se znalostí anglického jazyka. Nabízíme práci v přátelském týmu a moderním prostředí na Centrále VIG ČR (společná centrála pro společnosti Kooperativa a ČPP). Práce je vhodná i pro absolventy střední nebo vysoké školy.

Vaším úkolem bude:

  • Spolu s dalšími recepčními zajišťovat plynulý chod recepcí na centrále VIG ČR od pondělí do pátku v čase 7:30 - 17:00
  • Organizovat provoz zasedacích místností
  • Komunikovat s návštěvami a zaměstnanci
  • Vyřizovat telefonáty a emaily klientů
  • Poskytovat základní informace návštěvníkům

Co budete potřebovat:

  • Ukončené středoškolské vzdělání s maturitou
  • Předchozí zkušenost na podobné pozici nebo v oblasti zákaznického servisu
  • Komunikativní angličtinu, protože občas budete hovořit s anglicky mluvícími návštěvami (z naší mateřské společnosti)
  • Velmi dobré komunikační a organizační dovednosti
  • Příjemné vystupování
  • Samostatnost, spolehlivost, ochotu ke svému rozvoji
  • Uživatelskou znalost balíčku MS Office (Outlook, Word, Excel)

Co Vám nabízíme:

  • výhody plynoucí ze zázemí stabilní pojišťovny a mezinárodní skupiny Vienna Insurance Group
  • budete pracovat v přátelském týmu v moderním prostředí nejlepší kancelářské budovy světa roku 2011 v srdci Karlína
  • příležitost k profesnímu i osobnímu rozvoji - externí i interní odborná školení, interní koučink a jazykové kurzy
  • 25 dní dovolené, 3 freedays, 1 charityday, 1 careday
  • stravenky v hodnotě 110 Kč (na centrále máme vlastní jídelnu a kavárnu, kde je využijete)
  • příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění, cestovní pojištění zdarma
  • pracovní smlouvu na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení (zpravidla na neurčito - hledáme člověka na dlouhodobou spolupráci)
Pobřežní 665/21,
186 00  Praha-Karlín,
Česká republika
Administrativa
Práce na plný úvazek
Pozice vhodná pro absolventy
Kontakt: Denisa Vlčková, Kooperativa pojišťovna, a.s., VIG

Chcete se dozvědět více?

Dejte nám o sobě vědět - pošlete svůj životopis, rádi se s Vámi setkáme.

Proč k nám

Jsme oporou a průvodcem pro každého, kdo nechce být sám v přelomové životní situaci.

Více

Pracujte v jedné z nejlepších kancelářských budov světa

Zakládáme si na příjemném a přátelském prostředí. Naše budova je šetrná k životnímu prostředí.

Více

Kariéra v obchodní síti

Máme více než 300 poboček po celé ČR. Zakládáme si na příjemném prostředí a lidském přístupu k jakémukoliv problému. Vzájemně si pomáháme.

Více