Přeskočit na hlavní obsah
Logo Kooperativa Kariéra

Rozšiřujeme náš tým

Jednička na trhu, to jsme my. Protože umíme pojišťovat na jedničku.

Chcete tuto pozici? Pošlete CV!

Náplň práce:

Pomáhat klientům na obchodním klientském místě (kancelář/pobočka) a řešit jejich požadavky a potřeby.
Péče o stávající klienty
Sjednávat schůzky s přidělenými klienty (kontakty).
Rozvoj obchodních aktivit ve svěřené oblasti – nabídka a prodej pojištění, tvořit vlastní portfolio klientů (s pomocí manažera a stávajícího portfolia klientů).
Pravidelné vzdělávání, zajištěné ze strany společnosti.

Co Vám nabízíme?

Rostoucí příjem ve vazbě na Vaše rostoucí znalosti a zkušenosti.
Do začátků Vám pomůžeme nadstandardní finanční podporou a propracovaným systémem vzdělávání a rozvoje.
Výše Vašich příjmů nezávisí na šéfovi, ale na Vás (není strop).
Budete si vytvářet pasivní příjem pro klidnější budoucnost.
Částečný homeoffice.
Flexibilní pracovní dobu.
Zázemí největší finanční skupiny v ČR.
Dobrý pracovní tým a příjemné pracovní prostředí.
Možnost dalšího kariérního růstu.

Co by Vám nemělo chybět?

Maturitní vysvědčení, bezúhonnost a bezdlužnost.
Obchodní duch. Vše ostatní Vás zvládneme naučit. Stačí chtít.
Často a rád komunikujete s lidmi.

Zajímá Vás více informací? Zašlete nám prosím Váš aktuální strukturovaný životopis.

Semily
Obchod
Práce na plný úvazek
Kontakt: Šárka Pokorná,

Chcete se dozvědět více?

Dejte nám o sobě vědět - pošlete svůj životopis, rádi se s Vámi setkáme.

Proč k nám

Jsme oporou a průvodcem pro každého, kdo nechce být sám v přelomové životní situaci.

Více

Pracujte v jedné z nejlepších kancelářských budov světa

Zakládáme si na příjemném a přátelském prostředí. Naše budova je šetrná k životnímu prostředí.

Více

Kariéra v obchodní síti

Máme více než 300 poboček po celé ČR. Zakládáme si na příjemném prostředí a lidském přístupu k jakémukoliv problému. Vzájemně si pomáháme.

Více