Přeskočit na hlavní obsah
Logo Kooperativa Kariéra

Analytik pro datovou kvalitu (m/ž)

Jsme českou pojišťovnou s více než 30letou tradicí, která chce rozumět potřebám druhých a starat se o jejich dobro na každém kroku. Stejně přistupujeme k našim zaměstnancům - jdeme naproti specifickému potenciálu každého z nich a jednáme se všemi férově - bez výjimky.

Chcete tuto pozici? Pošlete CV!

V tomto týmu se staráme o kvalitu dat v naší pojišťovně. Baví nás automatizace, práce s moderními nástroji a chceme, aby naši zaměstnanci opravdu mohli věřit datům, která jsou pro jejich práci důležitá. Hledáme parťáka, který bude s námi nalézat nové přístupy a příležitosti, jak vytvářet a rozvíjet prostředí pro měření datové kvality v celofiremním datovém skladu a v dalších aplikacích a systémech.

Co vás čeká?

  • Příprava zadání pro programátory a vývojáře – budete "překladatelem" byznysových požadavků do jazyka IT
  • Analýza integračních závislostí
  • Koordinace a dohled na realizací
  • Vytváření dokumentace a její koordinace

Co budete potřebovat?

  • Analytické uvažování a schopnost dávat věci do širších souvislostí – vše ostatní vás naučíme
  • Výhodou bude základní znalost SQL a zkušenost v oblasti IT analýzy
  • Komunikační dovednosti – budete v kontaktu s kolegy napříč celou společností
  • Samostatnost, ale i práci v týmu
  • Pokud zatím studujete VŠ, i tak si umíme představit spolupráci (minimálně na 80 % úvazek)

Co vám za to nabízíme?

  • 32 dnů volna v roce (25 dnů dovolené + 5 Free Days + 1 Charity Day + 1 Care Day)
  • Flexibilní pracovní doba + částečně remote práce
  • Cestovní pojištění zdarma, nadstandartní příspěvek na penzijní připojištění (až 1.000 Kč měsíčně) a životní pojištění (až 3.150 Kč měsíčně), těšit se můžete také na velké slevy na naše produkty a na produkty našich obchodních partnerů
  • V rámci bonusového programu Cafeterie dostanete 9.000 Kč (v benefit bodech) a to, jak je uplatníte, je jen na vás (sport, relax, kultura, dovolená, pobyty, apod.)
  • Stravné 130 Kč/den (Kooperativa nám přispívá 105 Kč) - v Praze máme vlastní jídelnu, bistro a kavárnu
  • Interní i externí kurzy (IT a jazykové kurzy, vzdělávací platforma Seduo), firemní kouč a psycholog, využít můžete i naši firemní knihovnu
  • Rozvojové a sportovní akce, zdravotní a preventivní programy, ale také možnost nadstandardní zdravotní péče (fyzioterapie, jóga, očkování)
  • V Praze, Brně, Olomouci a Českých Budějovicích můžete jezdit zdarma na Rekolech
  • Za doporučení nového kolegy vás oceníme až 45 000 benefit body do Cafeterie
  • Zaměstnanecký mobilní tarif, pracovní telefon a notebook je samozřejmostí
  • Dlouhodobou spolupráci, protože je naším cílem, abyste poznali společnost velmi detailně a díky tomu byli schopni pochopit všechny potřebné souvislosti :)
Pobřežní 665/21,
186 00  Praha-Karlín,
Česká republika
IT a data
Práce na plný úvazek
Pozice vhodná pro absolventy
Na dobu určitou
Kontakt: Klára Klejnová, Kooperativa pojišťovna, a.s., VIG

Chcete se dozvědět více?

Dejte nám o sobě vědět - pošlete svůj životopis, rádi se s Vámi setkáme.

Proč k nám

Jsme oporou a průvodcem pro každého, kdo nechce být sám v přelomové životní situaci.

Více

Pracujte v jedné z nejlepších kancelářských budov světa

Zakládáme si na příjemném a přátelském prostředí. Naše budova je šetrná k životnímu prostředí.

Více

Kariéra v obchodní síti

Máme více než 300 poboček po celé ČR. Zakládáme si na příjemném prostředí a lidském přístupu k jakémukoliv problému. Vzájemně si pomáháme.

Více